Kaugsõidukaptenid

Pealkiri Perekonnanimed Laev Talu Alajaotused
Joosep Liholm 1869-1902 Liholm Allika Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Aleksander Lepviikmann 1895-1963 Lepviikman Elna Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Karl Larens 1866-1953 Larens Hiiemäe, Tülla Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Heinaste merekool
Jakob Einlon 1895-1942 Einlon Atlas, Marta, Jaan, Runo Preediku Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Hannes Männik 1942- Männik SRT-4557, SRT-R9131, STB 7292 Seedri, Männipõllu Kaugsõidukaptenid
Johannes Pruun 1892-1954 Pruun Uustalu Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed
Julius Isop 1901- 2000 Isop Hildur Nuudi Käsmu merekool, Tallinna merekool, KLO aurulaevad, Kaugsõidukaptenid
Gustav Liholm 1892-1961 Liholm Elsi Kingu, Eha Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaugsõidukaptenid
Robert Pruun 1877- Pruun Tamberi Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed
Julius Seeblum 1905-1999 Weintrup, Seeblum Elfriede, Anette, Kriegsmarine Sillaotsa Käsmu merekool, Kuressaare merekool, Kaugsõidukaptenid
Jakob Pajos 1887-1950 Pajos, Romm Evi Tooma Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Anton Mikenberg 1899-1942 Mikenberg Madonia Mikenbergi Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed
Harald Adolf Männik 1905-1973 Männik Sarabande, Nora, Katarina, Arius, Suuropi, Dalibori, Harjuranna, Marie, Eestirand, Barmoor, EOS, Leola Tapu Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed, KLO aurulaevad
Joosep Seeblum 1902-1986 Seeblum Tiiu Sillaotsa Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed
Eduard Suksdorf 1876-1907 Suksdorf Vanapere Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
August Suksdorf 1878-1941 Suksdorf, Sulavee Anette Vanapere Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed, KLO aurulaevad
Joosep Pruun 1893-1979 Pruun Viiperi Käsmu merekool, Paldiski merekool, Kaugsõidukaptenid
Rudolf Krämer 1912-1990 Krämer Triina Kõrgemäe Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Peeter Jüriska 1890-1961 Jüriska Võitja Meistri Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaugsõidukaptenid
Rudolf Valter 1874-1950 Valter Mikenbergi Käsmu merekool, Heinaste merekool, Kaugsõidukaptenid
Rudolf Walter, Käsmu Merekooli õpetajana Walter Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Eduard Kristenbrun 1882-1941 Kristenbrun, Aders, Kaskni Nemrac Hiiemäe, Ässa Kaugsõidukaptenid, KLO aurulaevad, Liibavi merekool
Johannes Sandpank 1872-1942 Sandbank Sandpank Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Madis Krämer 1881 - 1942 Krämer Anette Kõrgemäe Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Kustav Pruun 1861-1931 Pruun Johanna Emilie Külaotsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool
Jakob Seeblum 1870-1931 Seeblum Mall Sillaotsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Johannes Seeblum 1867-1928 Seeblum Lovisa, Johanne Emilie Mäe Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Maunus Mikenberg 1865 - 1928 Mikenberg, Mükenberg Kristenbrun Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Paldiski merekool
Jakob Kristenbrun 1870 - 1899 Kristenbrun, Õunapuu Sepa Kaugsõidukaptenid, Paldiski merekool, Käsmu merekool
Jakob Kristenbrun 1889 - 1916 Kristenbrun Ässa Kaugsõidukaptenid
Maunus Kaaman 1871 - 1911 Kaaman Seljaku Kaugsõidukaptenid
Jakob Trummar 1897-1957 Trummar Aadami, Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Johannes Pruun 1870-1940 Pruun Pikapõllu Kaugsõidukaptenid
Oskar Sooman 1909-1958 Sooman Käsmu Järve I Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool, Tallinna merekool, Kaugsõidukaptenid
Paul Loorand (Schneider) 1904-1959 Loorand (Schneider) Julia Vahemetsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Karl Heinmaa (Einmann) 1902 - 1994 Heinmaa, Einmann Lenna, Gem, Elna II, Mission San Francisco Nuudi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Kõu Valter 1907 - 2004 Valter Hildur Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Jakob Suksdorf 1912-1963 Suksdorf Maria, Pärnu Põhjala Kaugsõidukaptenid, Kuressaare merekool, Tallinna merekool
Georg Faelmann 1895 - 1974 Faelmann Hilda, Linda, Brigitta Kaugsõidukaptenid, Sõjalaevastiku gardemariinide kool, KLO aurulaevad
Oskar Tiidemann 1874-1963 Tiideman Ural Lainela Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Odessa merekool, Vladivostoki merekool
Ferdinand Einlon 1889 - 1960 Einlon Maria Preediku Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Leonhard Rull 1904-1964 Rull Nõmme Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Joost Paadimeister 1866-1941 Paadimeister Salme, Kristenbrun, Elna Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Paldiski merekool
Karl Konga 1874 - 1957 Konga Kröönberi, Urva Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Anton Kolk 1872 - 1952 Kolk Tamberi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Jakob Jürisson 1898 - 1956 Jürisson Eestirand, Läänerand, Kalarand Kalaoja, Vahemetsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Rudolf Pahlberg 1885-1948 Pahlberg Signe, Tormilind Endla Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Johannes Suksdorf 1880-1925 Suksdorf Vanapere Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Gustav Einholm 1896 - 1972 Einholm Lilleberi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Anton Altenbrun 1872 - 1941 Altenbrun Sigrid Sepa, Tülla Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool, KLO aurulaevad
Joosep Eelmere (Einholm) 1899 - 1959 Einholm, Eelmere Tormilind, Osmussaar, Harjurand Loigu Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Eduard Eelloo (Einholm) 1900 - 1962 Einholm, Eelloo, Eelmere Loigu Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Joosep Jüriska 1888 - 1945 Jüriska Piret, Mari Lemeti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Paldiski merekool
Aleksander Kaare (Kaaman) 1896 - 1976 Kaaman, Kaare Sigrid, Maria Sorru Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Gustav Pruun 1879-1964 Pruun, Mikenberg Linda, Lenna, Maria, Hilda Aadami Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool
Elmar Sandbank 1896-1944 Sandbank Maia Sandbank Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Johannes Männik 1898 - 1941 Männik Meero Käsmu Järve II Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Adolf Lepni 1908-2004 Lepni Kaljula Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Gustav Lepni 1878 - 1968 Lepni Salme Kaljula Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Gustav Adolf Lepni 1891 - 1935 Lepni, Mühlbach Lenna, Kinnika Joosti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool
Jakob Lepni 1901-1939 Lepni Maia, Eestirand Joosti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Erich Lepni 1909 - 1941 Lepni Ella Koidula Kaugsõidukaptenid
Eduard Lepni 1883 - 1942 Lepni Kristenbrun Koidula, Meistri Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Gustav Kristenbrun 1880 - 1942 Kristenbrun, Lepni Maia, Anette Ässa, Joosti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool

Alajaotused

Laevad

Fotokogu galeriid

Käsmu perekonna-nimed

Viimati uuendatud

Käsmu talud