Tallinna merekool

Pealkiri Perekonnanimed Laev Talu Alajaotused
Jakob Einlon 1895-1942 Einlon Atlas, Marta, Jaan, Runo Preediku Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Julius Isop 1901- 2000 Isop Hildur Nuudi Käsmu merekool, Tallinna merekool, KLO aurulaevad, Kaugsõidukaptenid
Leopold Tiidemaa 1913-1961 Tiideman, Tiidemaa Tallinna merekool
Justin Lysak 1918-1993 Lysak, Aders, Kristenbrun, Kaskni Estrid Torm, Alice Torm Hiiemäe Käsmu merekool, Tallinna merekool, Kaugsõidutüürimehed, KLO aurulaevad, Kaptenid
Frants Kivila 1922-2003 Kivila Tormilind Kivila Tallinna merekool, Ligisõidu tüürimees
Arkadi Karileet (Kipjatkov) 1925-2000 Kipjatkov, Karileet Muru Tallinna merekool
Jakob Kristenbrun 1913 - 2008 Kristenbrun Ässa Käsmu merekool, Tallinna merekool, KLO aurulaevad, Kaugsõidutüürimehed
Harry Pahlberg 1912-1977 Pahlberg Tormilind, Erma Endla Käsmu merekool, Tallinna merekool, Kaptenid
Jarilo Valter 1909-2004 Valter Mikenbergi Kaugsõidutüürimehed, Tallinna merekool, KLO aurulaevad
Jaagup Ranniko (Suksdorf) 1911 - 1943 Suksdorf-Ranniko Elna Pällu Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Jakob Trummar 1897-1957 Trummar Aadami, Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Oskar Sooman 1909-1958 Sooman Käsmu Järve I Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool, Tallinna merekool, Kaugsõidukaptenid
Karl Heinmaa (Einmann) 1902 - 1994 Heinmaa, Einmann Lenna, Gem, Elna II, Mission San Francisco Nuudi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Kõu Valter 1907 - 2004 Valter Hildur Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Verner Sooman 1911-1967 Sooman Käsmu Järve I Käsmu merekool, Kuressaare merekool, Tallinna merekool
Jakob Suksdorf 1912-1963 Suksdorf Maria, Pärnu Põhjala Kaugsõidukaptenid, Kuressaare merekool, Tallinna merekool
Ferdinand Einlon 1889 - 1960 Einlon Maria Preediku Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Leonhard Rull 1904-1964 Rull Nõmme Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Gustav Einholm 1896 - 1972 Einholm Lilleberi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Eduard Eelloo (Einholm) 1900 - 1962 Einholm, Eelloo, Eelmere Loigu Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Elmar Sandbank 1896-1944 Sandbank Maia Sandbank Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Johannes Männik 1898 - 1941 Männik Meero Käsmu Järve II Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Adolf Lepni 1908-2004 Lepni Kaljula Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Jakob Lepni 1901-1939 Lepni Maia, Eestirand Joosti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool

Alajaotused

Laevad

Fotokogu galeriid

Käsmu perekonna-nimed

Viimati uuendatud

Käsmu talud