Käsmu merekool

Pealkiri Perekonnanimed Laev Talu Alajaotused
Eduard Georg Tiidemann 1872-1953 Tiideman Käsmu merekool, Kaptenid, Ligisõidu tüürimees
Jakob Kristenbrun 1846-1927 Kristenbrun Seuraska, Lurjus Ässa Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad
13. aprillil, 1922, Käsmu Merekool Sandbank, Larens Käsmu merekool
1887 ehitas Joosep Kristenbrun merekoolile maja. Kristenbrun Käsmu merekool
1899, Käsmu Merekool Larens, Sandström, Konga, Ruben, Sandbank Käsmu merekool
1919 Artur Sooman ja Johannes Männik Sooman Käsmu merekool
1919, Käsmu Merekool Sandbank, Sooman, Larens Käsmu merekool
1919, Käsmu Merekooli õpilased Käsmu merekool
1920 mail, Käsmu Merekool Käsmu merekool
20. märts, 1918, Käsmu Merekooli õpilased Käsmu merekool
Adolf Lepni 1908-2004 Lepni Kaljula Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Ahto Valter 1912-1991 Valter, Walter Ahto, Tormilind Mikenbergi, Sepa Kaptenid, Käsmu merekool
Aleksander Kaaman seenior 1857 - 1945 Kaaman Selgovda Sorru Käsmu merekool, Kaptenid, Ligisõidu tüürimees
Aleksander Kaare (Kaaman) 1896 - 1976 Kaaman, Kaare Sigrid, Maria, Tormilind Sorru Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Aleksander Lepviikmann 1895-1963 Lepviikman Elna Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Aleksander Männik 1878-1918 Männik, Schneider-Loorand, Vaik Reinart Vaabu Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaptenid
Anton Altenbrun 1872 - 1941 Altenbrun Sigrid Sepa, Tülla Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool, KLO aurulaevad
Anton Kolk 1872 - 1952 Kolk Tamberi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Anton Männik 1883-1919 Männik Tagö Uuetoa Käsmu merekool, Kaugsõidutüürimehed
Anton Mikenberg 1899-1942 Mikenberg Madonia Mikenbergi Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed
Anton Weintrup 1879-1945 Weintrup Ristu Käsmu merekool, Kaptenid, Käsmu purjelaevad
Armand Pilvet 1911-1942 Pilvet Nautic Klaukse Käsmu merekool, Kuressaare merekool, Kaugsõidutüürimehed
Artur Sooman 1900-1949 Sooman Käsmu Järve I Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool
August Kaaman 1891-1924 Kaaman Hermine, Lennuk Kalda Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad
August Suksdorf 1878-1941 Suksdorf, Sulavee Anette Vanapere Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed, KLO aurulaevad
Eduard Eelloo (Einholm) 1900 - 1962 Einholm, Eelloo, Eelmere Loigu Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Eduard Eintrei 1895 - 1948 Eintrei Allika Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool
Eduard Lepni 1883 - 1942 Lepni Kristenbrun Koidula, Meistri Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Eduard Suksdorf 1876-1907 Suksdorf Vanapere Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Elmar Sandbank 1896-1944 Sandbank Maia Sandbank Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Evald Männik 1909 - 1985 Männik Männipõllu Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool, Kuressaare merekool
Feliks Männik 1907 - 1980 Männik Männipõllu Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool
Ferdinand Einlon 1889 - 1960 Einlon Maria Preediku Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Gustav Adolf Lepni 1891 - 1935 Lepni, Mühlbach Lenna, Kinnika Joosti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool
Gustav Einholm 1896 - 1972 Einholm Lilleberi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Gustav Kristenbrun 1880 - 1942 Kristenbrun, Lepni Maia, Anette Ässa, Joosti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool
Gustav Lepni 1878 - 1968 Lepni Salme Kaljula Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Gustav Liholm 1892-1961 Liholm Elsi Kingu, Eha Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaugsõidukaptenid
Gustav Pruun 1879-1964 Pruun, Mikenberg Linda, Lenna, Maria, Hilda Aadami Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool
Harri Krämer 1908-1934 Krämer Kõrgemäe Käsmu merekool, Ligisõidu tüürimees
Harry Pahlberg 1912-1977 Pahlberg Tormilind, Erma Endla Käsmu merekool, Tallinna merekool, Kaptenid
Isak Pruun 1870-1929 Pruun Liisa Laurimäe Käsmu merekool, Kaptenid
Jaagup Ranniko (Suksdorf) 1911 - 1943 Suksdorf-Ranniko Elna Pällu Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Jakob Einlon 1895-1942 Einlon Atlas, Marta, Jaan, Runo Preediku Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Jakob Jürisson 1898 - 1956 Jürisson Eestirand, Läänerand, Kalarand Kalaoja, Vahemetsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Jakob Kaaman 1891- Kaaman Kalda Käsmu merekool, Kaugsõidutüürimehed
Jakob Kaskni 1851-1902 Kaskni Aleksander, Julius Käsmu merekool
Jakob Kristenbrun 1870 - 1899 Kristenbrun, Õunapuu Sepa Kaugsõidukaptenid, Paldiski merekool, Käsmu merekool
Jakob Kristenbrun 1889-1916 Kristenbrun Ässa Kaptenid, Käsmu merekool, Paldiski merekool
Jakob Kristenbrun 1913 - 2008 Kristenbrun Ässa Käsmu merekool, Tallinna merekool, KLO aurulaevad, Kaugsõidutüürimehed
Jakob Lepni 1901-1939 Lepni Maia, Eestirand Joosti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Jakob Pajos 1887-1950 Pajos, Romm Evi Tooma Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Jakob Ranniko (Suksdorf) 1885-1964 Suksdorf Pällu Käsmu merekool, Kaptenid
Jakob Seeblum 1870-1931 Seeblum Mall Sillaotsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Jakob Suksdorf 1849-1918 Suksdorf Toudar, Polaris, Adina, Edmund Vanapere Kaptenid, Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad
Jakob Trummar 1897-1957 Trummar Aadami, Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Johannes Klaamas Klaamas Klamasi Käsmu merekool, Kaugsõidutüürimehed
Johannes Liholm 1899-1926 Liholm Allika Käsmu merekool
Johannes Männik 1898 - 1941 Männik Meero Käsmu Järve II Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Johannes Männikson 1898-? Männikson Paujaagu Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool
Johannes Sandpank 1872-1942 Sandbank Sandpank Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Johannes Sandpank 1901-1954 Sandbank Sandbank Kaptenid, Käsmu merekool
Johannes Seeblum 1867-1928 Seeblum Lovisa, Johanne Emilie Mäe Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Johannes Suksdorf 1880-1925 Suksdorf Vanapere Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Joosep Eelmere (Einholm) 1899 - 1959 Einholm, Eelmere Tormilind, Osmussaar, Harjurand Loigu Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Joosep Jüriska 1888 - 1945 Jüriska Piret, Mari Lemeti Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Paldiski merekool
Joosep Kristenbrun 1839-1917 Kristenbrun Anette, Liisa, Kristenbrun, Salme, Julia, Hermine Sepa Kaptenid, Käsmu merekool
Joosep Liholm 1869-1902 Liholm Allika Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Joosep Pruun 1893-1979 Pruun Viiperi Käsmu merekool, Paldiski merekool, Kaugsõidukaptenid
Joosep Seeblum 1902-1986 Seeblum Tiiu Sillaotsa Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed
Joosep Sooman 1864-1922 Sooman Käsmu Järve I Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad
Joost Paadimeister 1866-1941 Paadimeister Salme, Kristenbrun, Elna Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Paldiski merekool
Julius Isop 1901- 2000 Isop Hildur Nuudi Käsmu merekool, Tallinna merekool, KLO aurulaevad, Kaugsõidukaptenid
Julius Seeblum 1905-1999 Weintrup, Seeblum Elfriede, Anette, Kriegsmarine Sillaotsa Käsmu merekool, Kuressaare merekool, Kaugsõidukaptenid
Justin Lysak 1918-1993 Lysak, Aders, Kristenbrun, Kaskni Estrid Torm, Alice Torm Hiiemäe Käsmu merekool, Tallinna merekool, Kaugsõidutüürimehed, KLO aurulaevad, Kaptenid
Karl Einmann 1869-1920 Einmann, Heinmaa, Romm Nuudi, Lahe Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaptenid, Ligisõidu tüürimees
Karl Heinmaa (Einmann) 1902 - 1994 Heinmaa, Einmann Lenna, Gem, Elna II, Mission San Francisco Nuudi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Karl Kaaman 1874-1908 Kaaman Liisa Klaukse, Laane Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad
Karl Konga 1874 - 1957 Konga Kröönberi, Urva Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Karl Larens 1866-1953 Larens Hiiemäe, Tülla Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid, Heinaste merekool
Käsmu Merekool 1930-ndatel Käsmu merekool
Käsmu Merekool õpilased 1915 Larens, Eintrei Käsmu merekool
Käsmu Merekool, aasta? (vas. 2. seisab Jürgens) Jürgens, Meibaum Käsmu merekool
Kõu Valter 1907 - 2004 Valter Hildur Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Kustav Pruun 1861-1931 Pruun Johanna Emilie Külaotsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Liibavi merekool
Kuugloobus Käsmu merekool
Leonhard Rull 1904-1964 Rull Nõmme Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Tallinna merekool
Madis Krämer 1881 - 1942 Krämer Anette Kõrgemäe Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Maunus Männik 1880 - 1971 Männik Nurme Kaptenid, Käsmu merekool
Maunus Mikenberg 1865 - 1928 Mikenberg, Mükenberg Kristenbrun Mikenbergi Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Paldiski merekool
Maunus Mikenberg 1893-1977 Mikenberg Lennuk, Ella Mikenbergi Käsmu merekool, Paldiski merekool, KLO aurulaevad
Maunus Valli (Laderlich) 1902-1976 Laderlich, Valli Valli Käsmu merekool, Kaugsõidutüürimehed, KLO aurulaevad, Kaptenid
Merekooli sisevaade /õppevahendid Käsmu merekool
Nigul Vaino / Käsmu MK I kl. 1924 Vaino Tormilind Käsmu merekool
Nikolai Tiidemann 1878-1954 Tiideman Aktiv Nõmme Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaptenid
Oskar Sooman 1909-1958 Sooman Käsmu Järve I Kaugsõidutüürimehed, Käsmu merekool, Tallinna merekool, Kaugsõidukaptenid
Oskar Tiidemann 1874-1963 Tiideman Ural Lainela Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool, Odessa merekool, Vladivostoki merekool
Paul Loorand (Schneider) 1904-1959 Loorand (Schneider) Julia Vahemetsa Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Peeter Jüriska 1890-1961 Jüriska Võitja Meistri Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaugsõidukaptenid
Riho Sinivee (Rihard Seeblum) 1907-1942 Seeblum, Sinivee Koidula Sillaotsa Käsmu merekool, Kaugsõidutüürimehed
Robert Pruun 1877- Pruun Tamberi Käsmu merekool, Käsmu purjelaevad, Kaugsõidukaptenid, Kaugsõidutüürimehed
Rudolf Krämer 1912-1990 Krämer Triina Kõrgemäe Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Rudolf Pahlberg 1885-1948 Pahlberg Signe, Tormilind Endla Kaugsõidukaptenid, Käsmu merekool
Rudolf Valter 1874-1950 Valter Mikenbergi Käsmu merekool, Heinaste merekool, Kaugsõidukaptenid
Rudolf Walter, Käsmu Merekooli õpetajana Walter Käsmu merekool, Kaugsõidukaptenid
Toomas Eintrei 1851-1948 Eintrei Koolimaja Käsmu merekool, Käsmu kirik, Käsmu tuletorn
Verner Sooman 1911-1967 Sooman Käsmu Järve I Käsmu merekool, Kuressaare merekool, Tallinna merekool

Alajaotused

Laevad

Fotokogu galeriid

Käsmu perekonna-nimed

Viimati uuendatud

Käsmu talud