MUUSIKA MERI 1.klassikalise muusika festival

Prindi

Meie sõbrad Svetlana ja Maksim Tarnorutskyd on tänaseks andnud Käsmus mitmeid kontserte. Nii majas sees kui merepoolsel majaterassil. Tänavu on nad Käsmu koos endaga musitseerima kutsunud ka teisi muusikuid. Kutsume teidki osa saama. Tänavu nimetasime ürituse klassikalise muusika festivaliks "MUUSIKA MERI". Muuseumile on alati pidupäev kui nii head muusikud siin muuseumis esinevad meile ja teile. Olete oodatud, kõik kellele klassikaline muusika hinge kosutab.

MUUSIKA MERI, klassikalise muusika festival Käsmu Meremuuseumis 19-20.07.2019

2019 aasta festival MUUSIKA MERI on seljataga - mälestused jäävad - Natalia Zimina kaunis ja võimas laul, ei unune eales. Natalia vokaal oli nii kordumatu ja sügav - jah selline ime on päriselt võimalik. Viktor Khotulyovi virtuooslik ja tundlik flöödi mäng äratas kõigis imetlust ja sügavat austust. Maksim Tarnorutsky  ja Svetlana Tarnorutskaya oma professionaalse südant puudutava esitusega kinnitasid, et jah seda harmoonilist esitust me mäletame, igatseme ja meenutame. Taas olid need kaks kontserti meie meeltele aasta tippsündmuseks. Suur kunst ja suured kunstnikud. Mõlemad kontserdid on salvestatud ja peatselt avaldame need ka webis. Me täname kõiki, kes lahkelt muuseumi ja kontserdi toetuseks annetasid. Sügav kummardus ja tänu suurepärastele artistidele.

Käsmu Meremuuseum 19.07.2019 MUUSIKA MERI 1. kontsert. Viktor Khotulyov (flööt), Svetlana Tarnorutskaya (klaver), Maksim Tarnorutsky (tšello)

Natalia Zimina (metsosopran), 20.07.2019 MUUSIKA MERI 2. kontsert Käsmu Meremuuseumis

Air Jordan VI 6 Shoes