Muuseumi sõbrad

Prindi

Muuseum ei ole ainult kollektsioon, vaid sellel peab ka katus peakohal olema. Selle eest oleme tänulikud Siseministeeriumi Piirivalveametile, kelle üüril olime 15 aastat. Aastast 2008 oleme turvaliselt lepinguga Kultuuriministeeriumi üürnikud.

Muuseumi tegevusaja jooksul on kogunenud kenake kollektsioon ja selle loomisel on olnud abiks hulk lahkeid inimesi ja ettevõtteid. Kes on oma kodust vanu esemeid muuseumile annetanud, kes muidu nõu või jõuga abiks olnud.

Erilist tänu on väärt Eesti antikvariaadid, kellelt on pärit enamus eksponaatidest ja kes on alati muuseumile hea hinna teinud.

Muuseumi on toetanud paljud Käsmu talud nagu: Aadami. Allika, Kalda, Kalevi, Kaljula, Keskküla, Kingu, Koidula, Kõrgemäe, Lepiku, Lilleberi, Meistri, Metsanurga, Mäe, Nurme, Nõmme, Okkametsa, Otsa, Ristu, Santpangi, Sireli, Tamberi, Tooma, Vaabu, Vahemetsa, Vahtra, Valli, Vanapere, Viiperi, Värava, Ässa-Joosti jt.

Erilised tänud: Einar Laigna, Anti Puusepp, Aimar Kask, Hannes Männik, kapten A. Lelov, kapten Fred Kraav, kapten J. Smith, Jaak Jüriado, Maia Andre jt.