Avalik internet

Prindi


Muuseumis on lahtiolekuajal avatud avalik internetipunkt galerii toas ja WiFi levia on ka paarkümmend meetrit väljaspool maja. Internetipunktis on üks avalikuks kasutamiseks mõeldud Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvuti.

KÄSMU Meremuuseumi avaliku interneti kasutuskord

Internetipunkti lauaarvuti on mõeldud kasutamiseks kõigile. Kuna arvuteid on ainult üks, siis eeldame kasutajatelt üksteisega arvestamist. WiFi on mõeldud külastajate ühiseks kasutamiseks. Avaliku wifi Internetiühenduse kiirus on piiratud ja seda mõjutab arvutikasutajate arv.

Vajalikud seadmed ja seadistus. Arvutis peab ühenduse loomiseks olema töötav traadita võrgukaart. Otsige wifi võrku nimega „Muuseum”. Looge ühendus, tutvuge kasutustingimustega ning internetiseansiks vajalikud IP ja DNS aadressid määratakse Teie arvutile automaatselt. Sellest piisab, et tavaolukorras ühenduda internetiga. Meie pakutavad seaded võivad erineda nendest, mida Teie arvuti tavaolukorras kasutab ning kui Te avastate, et ühendus ei toimi, kontrollige palun oma arvuti IP parameetrid üle (Start > Seaded/Settings > Juhtpaneel/Control Panel > Võrguühendused/Network Connections > LAN > TCP/IP atribuudid /Properties > määrata IP ja DNS saamine automaatseks). Väljamineva posti serverit (SMTP) pole vaja ümber seadistada, see toimub automaatselt ruuteris. Vastutus. Külastaja on kohustatud kasutama pakutavat teenust head tava järgides. Arvutisse peab olema installeeritud antiviiruse tarkvara ning sisse lülitatud tulemüüritarkvaraKülastaja, kelle tegevus häirib teisi võrgukasutajaid, võidakse võrgust eemaldada. Tehniline tugi ITrotid: 56242638, email info@itrotid.ee Internetti pakub Käsmu Meremuuseum koostöös IgorExaga (www.wifinet.ee) ja ITrottidega (www.itrotid.ee).

 

Nike Odyssey React