Liigu edasi põhisisu juurde
Käsmu Meremuuseum
Toggle navigation
Avaleht
Muuseum
Kogud
Toimetised
Teenused
Kaamera ja ilm
Info
Lennuk
Pealkiri
Perekonnanimed
Laev
Talu
Alajaotused
TUUL9304lennuki lipp.jpg
LENNUK miiniristleja laevalipp
Lennuk
94 Magnus Mikenberg.jpg
Maunus Mikenberg 1893-1977
Mikenberg
Lennuk
,
Ella
Mikenbergi
Käsmu merekool
,
Paldiski merekool
,
KLO aurulaevad
August Kaaman 1891-1924
Kaaman
Lennuk
,
Hermine
Kalda
Kaugsõidutüürimehed
August Kaaman 1891-1924
Kaaman
Hermine
,
Lennuk
Kalda
Käsmu merekool
,
Käsmu purjelaevad
Alajaotused
2 mastiline kuunar
(2)
3-mastiline kahvelkuunar
(1)
3-mastiline kuunar
(5)
4 mastiline barkantiin
(1)
Aurulaev
(1)
Bramseilkuunar
(1)
Brigantiin
(1)
Heinaste merekool
(2)
Jants
(4)
kalandus
(12)
Kaptenid
(24)
Käsmu kirik
(1)
Käsmu merekool
(107)
Käsmu purjelaevad
(34)
Käsmu tuletorn
(1)
Kaugsõidukaptenid
(64)
Kaugsõidutüürimehed
(27)
KLO aurulaevad
(25)
KLO purjelaevad
(2)
Kuressaare merekool
(10)
Laevad
(15)
Laevaehitus
(2)
Ligisõidu tüürimees
(6)
Liibavi merekool
(6)
Odessa merekool
(1)
Paldiski merekool
(7)
Poolvene
(1)
poording
(1)
Sepa ninas
(4)
Sõjalaevastiku gardemariinide kool
(1)
Tallinna merekool
(24)
Vladivostoki merekool
(1)
Laevad
Adina
(1)
Ahto
(2)
Ahto III
(1)
Aktiv
(1)
Aleksander
(1)
Alice Torm
(1)
Alma
(1)
Altai
(1)
Anette
(7)
Arius
(2)
Atlas
(1)
Barmoor
(1)
Brigitta
(1)
Cumulus
(1)
Dalibori
(1)
Edmund
(3)
Eestirand
(3)
Elfriede
(2)
Ella
(4)
Ellind
(1)
Elna
(4)
Elna II
(1)
Elna M/PL
(1)
Elsi
(1)
EOS
(1)
Erma
(1)
Erna
(1)
Estrid Torm
(1)
Eva-309
(1)
Evi
(1)
Gem
(1)
Haabjas
(3)
Harjurand
(2)
Harjuranna
(1)
Helene
(1)
Hermine
(3)
Hilda
(4)
Hildur
(3)
Jaan
(1)
Jakob Prei
(1)
Jenny
(1)
Johanna Emilie
(1)
Johanne Emilie
(1)
Julia
(3)
Julius
(1)
Kajak
(1)
Kalarand
(1)
Katariina
(1)
Katarina
(1)
Kinnika
(2)
Koidula
(1)
Kriegsmarine
(1)
Kristenbrun
(7)
Läänerand
(1)
Lenna
(4)
Lennuk
(4)
Leola
(1)
Liisa
(5)
Linda
(4)
Lovisa
(1)
Lurjus
(1)
Madonia
(1)
Maia
(4)
Maie
(1)
Mall
(2)
Mari
(1)
Maria
(5)
Marie
(1)
Marta
(1)
Mathilde
(1)
Meero
(1)
Merilind
(1)
Meteor
(1)
Minna
(1)
Mission San Francisco
(1)
Muisto
(1)
Nautic
(1)
Nemrac
(2)
Nora
(1)
Nordstern
(1)
Osmussaar
(1)
Pärnu
(1)
Piret
(1)
Polaris
(1)
Reinart
(4)
Runo
(1)
Salme
(6)
Sandströmi kaluripaat
(1)
Sarabande
(1)
Sektor
(1)
Selgovda
(1)
Seuraska
(1)
Signe
(2)
Sigrid
(3)
SRT-4557
(1)
SRT-R9131
(1)
STB 7292
(1)
Sulev
(1)
Suuropi
(1)
Tagö
(1)
Tiiu
(1)
Tormilind
(8)
Toudar
(1)
Triina
(1)
Ural
(1)
Vambola
(1)
Virve
(1)
Võitja
(2)
Westa
(1)
Wilhelmine
(1)
Fotokogu galeriid
Fleet
I tüürimehed
Käsmu Merekool
Käsmu purjelaevad
Käsmu talud
Kaugsõidukaptenid
Kilukarbi kollektsioon
Kirjavahetus
KLO Aurulaevad
Kuressaare Merekool
Laevad
Laevastik
Puna and Roosa
Puna/ Roosa ja Rosin
Purjelaevakaptenid
Russow`i album
Välissadamad
Valteri leheväljalõiked
Valteri negatiivfilmi kogu
Valteri perefotod
Käsmu perekonna-nimed
Aders
(3)
Altenbrun
(8)
Eelloo
(1)
Eelmere
(3)
Einholm
(4)
Einlon
(3)
Einmann
(2)
Eintrei
(7)
Essenson
(1)
Faelmann
(1)
Heinmaa
(2)
Isop
(2)
Jürgens
(1)
Jüriska
(3)
Jürisson
(1)
Kaaman
(9)
Kaare
(1)
Kaivi
(1)
Karileet
(1)
Kaskni
(6)
Kipjatkov
(1)
Kivila
(1)
Klaamas
(1)
Kolk
(1)
Kolumbos
(1)
Kolumbus
(1)
Konga
(2)
Krämer
(4)
Kreem
(1)
Kristenbrun
(27)
Kuutmann
(2)
Laderlich
(1)
Larens
(6)
Lepni
(12)
Lepviikman
(3)
Liholm
(3)
Loorand (Schneider)
(2)
Lysak
(1)
Männik
(19)
Männikson
(1)
Meibaum
(1)
Mikenberg
(6)
Mühlbach
(1)
Mükenberg
(1)
Õunapuu
(1)
Paadimeister
(3)
Pahlberg
(5)
Pajos
(1)
Pärmik
(1)
Pikamäe
(2)
Pilvet
(1)
Pruun
(11)
Raado
(1)
Randoja
(1)
Romm
(3)
Romman
(1)
Ruben
(1)
Rull
(1)
Rünk
(1)
Russow
(2)
Sandbank
(6)
Sandström
(3)
Schneider
(1)
Schneider-Loorand
(2)
Seeblum
(7)
Silberberg
(1)
Silberg
(1)
Sinivee
(1)
Sooman
(7)
Suksdorf
(9)
Suksdorf-Ranniko
(1)
Suksdorf-Sulavee
(1)
Sulavee
(1)
Tani
(1)
Tannebaum
(1)
Tiidemaa
(1)
Tiideman
(1)
Tiideman
(7)
Traks
(1)
Trummar
(1)
Vaik
(13)
Vaino
(1)
Valli
(3)
Valter
(9)
Varju
(1)
Viljasaar
(3)
Walter
(2)
Weintrup
(3)
Viimati uuendatud
Muuseumi külastusstatistika
19.03. 04:10
Home
10.01. 12:03
Käsmu pered - Arvi Kaaman
27.12. 15:03
Juhan Tiedemann 1831-1889
19.12. 15:00
Joosep Seeblum 1839-1922
19.12. 14:47
Tanel Liiholm 1798-1856
19.12. 02:57
Joosep Kristenbrun 1839-1917
18.12. 23:06
Uustalu Joosep Kangust 1806-1865
18.12. 22:11
Juhanes Jüriska 1852-1912
18.12. 20:12
Lemeti Kustav Einloon 1794-1853
18.12. 12:11
Laurimäe Jaagub Pruun 1800-1864
17.12. 22:54
Joosep Pruun 1836-1899
16.12. 23:28
Tönise Jaagub Kaskni 1819-1900
16.12. 23:17
Magnus Schneider 1856-1945
13.12. 17:31
Käsmu talud
Aadami
(3)
Aiaotsa
(1)
Allika
(4)
Ässa
(8)
Eha
(1)
Eigi
(2)
Einberi
(1)
Endla
(4)
Heigi
(1)
Hiiemäe
(4)
Joosti
(5)
Kaarle
(1)
Kalaoja
(2)
Kalda
(3)
Kaljula
(2)
Käsmu järve / Tagapõllu
(1)
Käsmu Järve I
(4)
Käsmu Järve II
(2)
Keskküla
(1)
Kingu
(1)
Kivela
(1)
Kivila
(1)
Klamasi
(2)
Klaukse
(2)
Koidula
(3)
Koolimaja
(1)
Kõrgemäe
(3)
Kröönberi
(1)
Külaotsa
(2)
Laane
(1)
Lahe
(1)
Lainela
(2)
Laurimäe
(2)
Lemeti
(2)
Lepiku
(2)
Lilleberi
(1)
Loigu
(2)
Mäe
(1)
Mäealuse
(1)
Männipõllu
(3)
Meistri
(3)
Metsavahi
(1)
Mikenbergi
(9)
Muru
(1)
Nõmme
(2)
Nurme
(1)
Nuudi
(3)
Otsuustalu
(1)
Pällo
(1)
Pällu
(3)
Paujaagu
(1)
Pikapõllu
(1)
Põhjala
(1)
Põldma
(1)
Preediku
(3)
Ristu
(2)
Sandbank
(2)
Sandpank
(1)
Seedri
(1)
Seljaku
(1)
Sepa
(14)
Sillaotsa
(4)
Sorru
(2)
Tamberi
(2)
Tapu
(1)
Tõnikse
(3)
Tooma
(1)
Tülla
(2)
Urva
(1)
Uuetoa
(1)
Uustalu
(1)
Vaabu
(10)
Vahemetsa
(5)
Valli
(3)
Vanapere
(6)
Viiperi
(1)